O nas

Firma "MADREW" istnieje na rynku branży drzewnej od 1983 roku, jest to firma rodzinna, która zlokalizowana jest w miejscowości Siepraw koło Krakowa. Głównymi produktami naszej firmy są wyroby drzewne.

Produkcja

W pierwszych latach firma wytwarzała małe ilości opraw drewnianych. Z biegiem czasu poszerzyliśmy zakres swojej działalności i obecnie posiadamy zakłady specjalizujące się w produkcji różnorodnych opraw do szczotek, pędzli, drobnych wyrobów kuchennych, a także galanterii drzewnej. Dodatkowo prowadzimy handel i suszenie tarcicy, produkujemy trociny do wypraw skór futerkowych oraz świadczymy drobne usługi stolarskie.

Doświadczenie

Długoletnia działalność w branży jest wynikiem połączenia wieloletniej tradycji i profesjonalizmu oraz prawdziwego zaangażowania, przez co dzisiaj cieszymy się zaufaniem wśród naszych klientów.

Jakość

Nasza firma jest gwarancją solidności i wysokiej jakości oferowanych przez nas wyrobów. W 2001 roku przyznano nam certyfikat kontroli pochodzenia produktu FSC®. Zapewnia on, iż wyrób wyprodukowanych jest z surowca pochodzącego ze źródeł utrzymywanych w dobrym zagospodarowaniu, przez co nasze produkty są konkurencyjne, jak również są odpowiedzią na wyzwanie, jakie stawia przed nami wymagająca rzeczywistość.

Mowoczesność

Staramy się stale unowocześniać swoje produkty, na bieżąco inwestujemy produkcję, aby móc sprostać zamówieniom klientów. Wszystkie te przedsięwzięcia mają jeden wspólny cel - możliwość szybkiego i elastycznego reagowania na potrzeby rynku i spełnienie indywidualnych życzeń naszych kontrahentów.

Sprzedaż

Wraz z rozwojem i wzbogacaniem naszej oferty znacznie poszerzono zakres odbiorców. Wyroby sprzedajemy na rynkach zagranicznych: Włoch, Niemiec, Anglii, Belgii, Holandii, Czech a także na terenie kraju. Aktualnie nasza oferta jest atrakcyjna pod względem szerokiego wyboru i różnorodności produktów, która zawiera ponad 100 wzorów wyrobów. Jesteśmy przekonani, że nasza wzbogacona oferta sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

© Copyright © 2023 Madrew s.c.| All Rights Reserved